TABAT

Sme rodinná spoločnosť s 30 ročnou históriou v maloobchodnom predaji a prenájme priestorov.

HISTÓRIA

Sme rodinná spoločnosť, ktorá funguje v meste Považská Bystrica už 30 rokov. Prevádzkujeme maloobchodné predajne Textil, Metrový a bytový textil, Galantériu, Obuv a koženú galantériu v obchodnom dome TABAT. 

Obchodný dom TABAT sa nachádza priamo v centre mesta na pešej zóne, v blízkosti je aj parkovisko. Pôvodne, ešte pred rokom 1989 bol v tejto budove Dom textilu a odievania, ľudia boli zvyknutý, že tu nájdu kvalitný tovar a široký výber. Nadviazali sme na túto tradíciu a zákazníci nájdu na pôvodnom mieste ešte veľa tradičného tovaru, ktorý už kúpite málokde.

Od začiatku sa zameriavame na bežný, klasický a poctivý tovar. Spolupracujeme s viacerými slovenskými a českými dodávateľmi a ich obchodnými zástupcami. Sortiment je doplnený aj o kvalitný tovar od európskych značiek. Snažíme sa ponúkať tovar, ktorý neprecestoval tisícky kilometrov. 

Neustále sa snažíme naše predajne aj budovu renovovať. V roku 2016 prešla kompletnou rekonštrukciou predajňa obuvi, ktorá je momentálne jedna z najkrajších na Slovensku. V roku 2017 sme pristavili výťah na prvé poschodie a zrekonštruovali sme predajne textilu a metrového textilu. Úplne novou je aj galantéria, kde nájdu svoje kráľovstvo všetci tvoriví ľudia. 

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a budete sa k nám neustále vracať.

SÚČASNOSŤ

Našou silnou stránkou sú práve naše dlhoročné skúsenosti. Vieme, čo zákazníci hľadajú a snažíme sa ich počúvať. Veríme, že každý si v predajniach nájde presne to, čo potrebuje. U nás sa jednoducho oblečenie a obuje celá rodina, od malého bábätka, až po starých rodičov. A to všetko bez zbytočného behania po nákupných centrách. K tomu ako bonus je obrovský výber látok na metrovom textile a galantéria, čiže aj kreatívny a tvoriví zákazníci si k nám určite nájdu cestu.

Najviac zastúpeným sortimentom je u nás spodné prádlo, domáce oblečenie, tepláky, pyžamá, župany, tričká, košele, kravaty a motýliky, čiapky, klobúky a textil na každodenné nosenie. Na detskom oddelení je to kompletný textilný sortiment pre bábätká od narodenia a viete si tu nakúpiť naozaj kvalitnú výbavu do pôrodnice. Máme kvalitný tovar do škôlky, do školy aj na každodenné nosenie. Veci sú praktické, väčšinou vyrobené zo 100% bavlny a od overených dodávateľov.

Okrem maloobchodnej činnosti sa zaoberáme aj prenájmom priestorov. Našimi nájomníkmi sú : TETA Drogerie, COOP Jednota , Kľúčová služba Biro, Elmix – eletroinštalačný materiál, CMS Cyklo Smatana, Q-Gold – zlatníctvo, Mobil FIX a Autodiely Majtán. 

BUDÚCNOSŤ

Logickým pokračovaním bolo založenie nového eshopu TOG v roku 2020. Budeme sa snažiť ponúkať na našom eshope kompletný sortiment, ktorý nájdete aj na našej kamennej predajni. Veríme, že si nájdeme veľa spokojných a verných zákazníkov z celého Slovenska a zo zahraničia.