Vitajte u nás

Sme rodinná firma, ktorá bola založená v roku 1991 v Považskej Bystrici. Nájdete u nás textil pre celú rodinu, kojenecký textil, obuv od prvých krokov až po zdravotnú obuv pre seniorov, metrový textil, galantériu a bytový textil.

Zameriavame sa najmä na kvalitné bavlnené spodné prádlo, pyžamá, ponožky, domáce oblečenie a obuv na každý deň. Pri výbere textilu a posteľnej bielizne je kvalita bavlny pre nás na prvom mieste.

Už od začiatku je našou filozofiou spokojný zákazník. Keďže nám záleží na kvalite produktov, ktoré ponúkame, dlhodobo spolupracujeme najmä s výrobcami zo Slovenska a Českej republiky. Okrem regionálnych značiek ponúkame aj zaujímavé a kvalitné značky z Poľska, Maďarska, Nemecka, Španielska alebo Talianska. Každý jeden produkt, ktorý vyberieme ide cez naše ruky, poznáme sa osobne s každým dodávateľom. Ponuka na trhu s textilom a obuvou je naozaj obrovská, tak isto ako aj množstvo značiek a našou úlohou je, vybrať od každého pre vás to najlepšie.

Našou silnou stránkou sú skúsenosti, tradičné hodnoty, spokojnosť zákazníka a radosť z práce, ktorú robíme. Teší nás, že do našej kamennej predajne sa vracajú na odporúčanie ďalšie generácie spokojných zákazníkov.

Zakladáme si na korektnosti, ľudskej komunikácii a snažíme sa čo najlepšie vyriešiť všetky vaše otázky a požiadavky. Nie sme len ďalší neosobný eshop s textilom a obuvou, ale kamenný obchod so srdcom a tradíciou.

Samozrejmosťou je u nás rýchle dodanie, 100% tovaru skladom, výhodné ceny a obrovský výber produktov. Pod jednou online strechou nakúpite všetko čo potrebujete pre celú svoju rodinu a ešte aj ušetríte čas a peniaze.

Tešíme sa na vašu online návštevu alebo aj osobne v TABATE Považská Bystrica.

Takto sme začínali 1992

Veľká rekonštrukcia 2018

Súčasnosť 2021